O nas

ARMIR logo R

Firma ARMIR funkcjonuje na polskim rynku od 2006 roku, świadcząc usługi w zakresie transportu drobnicowego i całopojazdowego na terenie całego kraju. Dla zapewnienia kompleksowej obsługi logistycznej naszych Klientów posiadamy magazyny znajdujące się w 4 lokalizacjach w Polsce: Nowy Dwór Mazowiecki, Mysłowice, Wrocław i Oborniki Wielkopolskie. Szeroki wachlarz naszych usług pozwala nam dopasować się do potrzeb Klienta i przekłada się bezpośrednio na minimalizację jego kosztów..

ARMIR realizuje dostawy do magazynów centralnych sieci handlowych, dystrybutorów i odbiorców hurtowych. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w branży logistyki mrożonek oraz innych produktów spożywczych koncentrujemy się na transporcie w temperaturze kontrolowanej od produktów głęboko mrożonych po świeże.

Dostarczamy produkty do odbiorcy finalnego od jednej palety do całej naczepy.

Naszą misją jest budowa przewagi konkurencyjnej, koncentrując się na jakości i dbałości o realizowane usługi i zadowolenie naszych Klientów poprzez stałe doskonalenie i rozwój firmy. Warunkiem osiągnięcia powyższego celu jest ciągłe doskonalenie procesu zarządzania we wszystkich obszarach działalności Firmy, ze szczególnym uwzględnieniem jakości usług, legalności oraz zapewnieniem bezpieczeństwa zdrowotnego powierzonych i dostarczanych produktów.Plan przekształcenia

Kontakt

phone 728 659 660
email

 

Flag of Europe

Unia Europejska

baner ue